Smartphone – najlepszy przyjaciel …

Telefon komórkowy jest w tych czasach nieodłącznym gadżetem każdego z nas, już od najmłodszych lat. Za jego pomocą kontaktujemy się ze światem, robimy zdjęcia, przeglądamy strony internetowe, oglądamy filmy, płacimy za zakupy… Nowoczesny i wielofunkcyjny telefon, to nie tylko powód do dumy, ale również obawa przed jego uszkodzeniem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest jego zabezpieczenie. Już każdy operator zaproponuje możliwość wykupienia ubezpieczenia telefonu, jednakże nie jest to przedłużenie czy rozszerzenie gwarancji, a długa polisa ubezpieczeniowa z wieloma zapisami, czego ubezpieczenie nie obejmuje.

W Gwarantujemy.pl wszystko jest jasne, możesz wykupić przedłużenie lub/i rozszerzenie gwarancji – nawet do 5 lat!  Wycenę oraz dokładne warunki znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź ile kosztowałoby rozszerzenie gwarancji twojego telefonu ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>