Usługa nie ubezpieczenie

Niemalże w każdym sklepie z RTV i AGD można dokupić rozszerzenie lub przedłużenie gwarancji na zakupiony sprzęt. Należy jednak pamiętać, że rozszerzone gwarancje oferowane przez większość sklepów to po prostu umowa ubezpieczenia sprzętu, którą klienci podpisują z towarzystwem ubezpieczeniowym, a sklep jest jedynie pośrednikiem. Klient dostaje do podpisania długą umowę z mnóstwem informacji oraz tzw. kruczków napisanych „drobnym druczkiem”.

W czym jesteśmy lepsi ?

Warunki rozszerzenia gwarancji oferowane przez Gwarantujemy.pl są przedstawione jasno i zwięźle.

Klient nie musi od razu akceptować warunków rozszerzenia gwarancji. Dzięki nam może kupić sprzęt, zastanowić się czy chce przedłużyć jego ochronę oraz spokojnie, w domu przeanalizować warunki rozszerzenia, bez „nakłaniana” pracownika sklepu.

Co najważniejsze –  nasza usługa to nie jest zwykłe przedłużenie gwarancji w postaci ubezpieczenia. My rozszerzamy gwarancję jako usługę serwisową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>