Nowy partner – Dealo.pl

Witamy nowego partnera – sklep Dealo.pl podpisał z gwarantujemy.pl umowę partnerską na przedłużenie i rozszerzenie gwarancji na produkty z całej oferty sklepu.

Dealo.pl - Deals of the day

Dealo.pl to nowy sposób na zakupy w sieci. Sklep skupia się na elektronice, oferując produkty w bardzo dobrych cenach – rabaty po 20, 30 i 40% to standard w Dealo.pl:

„Specjalizujemy się w sprzętach typu recertified - recertyfikowanych bezpośrednio przez producentów, w nowych opakowaniach detalicznych. W naszej ofercie można znaleźć także towary w specjalnych konfiguracjach, przygotowywane przez producentów pod duże zamówienia i przetargi – tzw. Previously Ordered New. Zawsze w najlepszej cenie, z gwarancją i rzetelnym opisem stanu technicznego.”

Gwarancję zapewnia gwarantujemy.pl w minimum rocznym wariancie. Dodatkowo klienci Dealo.pl mogą zakupić rozszerzenie gwarancji na następne lata z rabatem. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>