Zmiany w regulaminie serwisu gwarantujemy.pl

Miło nam poinformować o zmianie w regulaminie serwisu gwarantujemy.pl. Zmiana dotyczy możliwości zwrotu świadczenia usługi przy zakupie na odległość i dokonana została wskutek sugestii Klientów. Zdecydowaliśmy zastosować 10 dniowy termin zwrotu dla usług wyliczanych automatycznie przez system, pomimo iż w praktyce każda nasza usługa jest usługą serwisową przygotowywaną na specjalne zamówienie pod towar klienta. Za każdym razem jest to usługa indywidualna, a w takim przypadku zgodnie z polskim prawem Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Wiąże się to właśnie z indywidualnością usług.

Sugestia Klientów odnośnie wprowadzenia mimo wszystko możliwości zwrotu usługi została wzięta pod uwagę i przedyskutowana ponownie z prawnikami. Wiązało się to dodatkowo ze zmianami warunków współpracy ze sklepami sprzedającymi naszą usługę na swoich stronach. Decydując się na zakup usługi rozszerzenia lub przedłużenia gwarancji za pośrednictwem dowolnego partnera gwarantujemy.pl przysługuje Państwu 10 dniowy termin zwrotu usługi. Prawo do zwrotu dotyczy to także klientów biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>